środa, 18 listopad 2015 08:29

DZIEŃ SENIORA 2015

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi starszych, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarzają młodsze pokolenia. To oni są w naszych domach piewcami tradycji, niosą ciepło i zrozumienie, kultywują obrzędy i zwyczaje.

    W dniu 5 listopada 2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Władysławowie świętowano Ogólnopolski Dzień Seniora. Uroczystość uświetnił występ nowo powstałego zespołu działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury - ,,Seniorskie Nuty”. Spotkanie było okazją do życzeń, które złożyli seniorom przybyli goście, m. in. Wójt Gminy Władysławów – Krzysztof Zając i jego z-ca Piotr Szewczyński, dyrektor GOK we Władysławowie – Krzysztof Owczarek, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół we Władysławowie.

    W niezwykle bogatym słowno-muzycznym programie artystycznym wystąpili uczniowie Zespołu Szkół we Władysławowie. Przepiękne piosenki i wiersze oczarowały zgromadzoną publiczność i dostarczyły wiele uśmiechu. Spotkanie przebiegło w  przyjaznej i serdecznej atmosferze.

 

                                                                                                            Źródło Urząd Gminy we Władysławowie

BIP

Dla administratora

Kontakt

T: +48 63 279 50 93

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.