Protokół
z posiedzenia Komisji Konkursowej
,, Konkursu plastycznego na wykonanie kartki i pisanki wielkanocnej”
Prace oceniane były przez Komisję Konkursową w składzie :
- Piotr Krawczyk - instruktor GOK ds. plastyki
- Małgorzata Malesza – instruktor GOK
- Andrzej Kujawa – instruktor GOK
Dokonano oceny prac plastycznych nadesłanych przez 176 – ciu uczestników, które spełniły warunki regulaminu i wpłynęły w terminie na Konkurs.
Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia . Kategoria I (przedszkolaki)
Nagrody :
- Aleksandra Drabina – SP Wyszyna
- Piotr Kotoński – SP Wyszyna
- Martyna Włodarczyk – Przedszkole Gminne we Władysławowie
Wyróżnienia :
- Adam Świątczak – Szkoła Filialna w Małoszynie
- Kacper Świątczak – Przedszkole Gminne we Władysławowie
- Zuzanna Żmijewska- SP Wyszyna
Kategoria II (dzieci z klas I – III)
Nagrody :
- Aleksandra Szymańska – SP Władysławów
- Natalia Wróbel – SP Wyszyna
- Katarzyna Zasada – SP Natalia
- Oskar Tygielski – Szkoła Filialna w Małoszynie
- Patrycja Łączkowska – SP Władysławów
- Wiktoria Janiak – SP Kuny
Wyróżnienia :
- Natalia Janiak – SP Wyszyna
- Artur Kuśmierek- SP Władysławów
- Agata Kaszuba – SP Wyszyna
Kategoria III (dzieci z klas IV – VI)
Nagrody :
- Gorzkowski Jakub – SP Władysławów
- Aleksandra Grabarczyk – SP Władysławów
- Olga Basińska – SP Natalia
Wyróżnienia :
- Paulina Janiak – SP Wyszyna
- Agata Świderska – SP Kuny
- Anna Knebel – SP Kuny
Kategoria IV (uczniowie gimnazjum)
Nagrody:
- Martyna Światowska – Gimnazjum w Wyszynie
- Sylwia Kubsik – Gimnazjum w Wyszynie
- Marta Jaszczak – Gimnazjum we Władysławowie
Wyróżnienia:
- Aleksandra Derdzińska - Gimnazjum w Wyszynie
- Magdalena Cieślak – Gimnazjum we Władysławowie
Komisja podkreśla wysoki i wyrównany poziom prac plastycznych tegorocznego konkursu, co jest niewątpliwą zasługą rodziców, nauczycieli i instruktorów. Ponadto wyraża podziękowania i słowa uznania Dyrekcjom Szkół za popularyzację tematyki wielkanocnej.
Protokół sporządził : Komisja:
Andrzej Kujawa……………………………………. 1. Piotr Krawczyk …………………………………
2. Małgorzata Malesza ………………………..
3. Andrzej Kujawa ……………………………….