Drukuj tę stronę
czwartek, 12 kwiecień 2012 14:24

Kartki i piosenki Wielkanocne

Napisane przez 
Oceń ten wpis
(0 głosów)
Kartki i piosenki Wielkanocne Kartki i piosenki Wielkanocne

Protokół z dnia 20.04.2010 r.  z oceny prac nadesłanych na „ Konkurs kartek i pisanek wielkanocnych” w dniu  12.04.2011 r.

 

Jury w składzie :

Piotr Krawczyk –  Przewodniczący

Małgorzata Malesza –  Członek Jury

Andrzej Kujawa –  Członek Jury

Dawid Różycki –  Członek Jury

na podstawie „Regulaminu konkursu na kartkę i pisankę wielkanocną” dokonało oceny nadesłanych prac.

     W związku z dużą ilością nadesłanych prac oraz ich wyrównanym poziomem, Jury na podstawie punktu 10 przytoczonego regulaminu  odstąpiło od przyznania nagród głównych i wyróżnień w każdej z kategorii, Jury skorzystało z prawa do innego podziału nagród .

 

 Decyzją Jury w „Konkursie na kartkę i pisankę wielkanocną” zostali nagrodzeni”:

 

  1. I.                               Kategoria dzieci w wieku przedszkolnym

 

1.    Natalia Olszak - Władysławów 

2.  Dzesika  Walczak -Wyszyna

3.  Szymon Nita-  Władysławów

4.  Michał Staszak - Wyszyna

5.  Antosia Walczak - Władysławów

6.   Natalia Berlińska - Władysławów

7.   Piotr Loch – Władysławów

8.  Piotr Staciwa – Wyszyna

9.  Bartosz Tomczyk – Władysławów

10. Bartek Woźniak

11. Łukasz Wardecki

12. Piotr Michalak – Wyszyna

13. Kacper Michalak – Wyszyna

 

 

  1. II.                             Kategoria uczniów szkół podstawowych / klasy I-III/

 

  1. Michał Żurawik - Natalia
  2. Dawid Dzikowski - Władysławów
  3. Kacper Czekała - Małoszyna
  4. Wiktor Bukowski - Małoszyna
  5. Zuzanna Derdzińska - Wyszyna
  6. Jakub Bajer - Russocice
  7. Aleksandra Grabarczyk – Małoszyna
  8. Michał Staszak

 

  1. III.                           Kategoria uczniów szkół  podstawowych  / klasy IV- VI /

 

1.     Klaudia  Malesza

2.     Wiktoria Wróbel - Wyszyna

3.     Kinga Andrzejewska - Chylin

4.     Kinga Katarzyniak - Władysławów

5.     Aleksandra Malesza - Wyszyna

6.     Klaudia Andrzejewska - Wyszyna

7.     Adrianna Jabłońska - Wyszyna

8.     Aleksandra  Derdzi ńska - Władysławów

9.     Karolina Woźniak

10.   Oliwia Walczak - Wyszyna

11.   Joanna Budka - Władysławów

 

  1. IV.                           Kategoria uczniów szkół gimnazjalnych

 

1.     Paweł Nowak - Wyszyna

2.     Klaudia Kołata - Wyszyna

3.     Beata Miazio - Wyszyna

4.    Tomasz Janiak- Władysławów

5.      Magdalena Bińkowska - Władysławów

6.     Edyta Gorzkowska - Władysławów

7.      Patrycja Maślińska - Wyszyna

8.      Piotr Zawadzki – Wyszyna

9.      Monika Witaszewska - Wyszyna

 

 

            Dokonując oceny nadesłanych prac Jury pragnie podkreślić, nie tylko ich wysoki poziom artystyczny, zaangażowanie ich autorów, dużą ilością nadesłanych prac, ale także  wyraża wdzięczność opiekunom  autorów prac, w tym miejscu dziękując  rodzicom i nauczycielom.

 

            Jednocześnie informujemy, że nagrody dla uczniów zostaną  przekazane do szkół i przedszkoli.

 

Przejdź do galerii zdjęć z wydarzenia