czwartek, 12 kwiecień 2012 14:22

Wszystko dla Kobiet

Wszystko dla Kobiet Wszystko dla Kobiet

Brunetki, blondynki i rude, młode i te mniej młode, wysokie, niskie i średnie również - wszystkie kobiety są wspaniałe i zasługują na to, by mężczyźni nosili je na rękach. A jeśli już nie chcą nosić, to chociaż by doceniali ich kobiecą naturę. Bo przecież świat bez kobiet nie byłby tak piękny i kolorowy. I chociaż najwięcej komplementów panie słyszą 8 marca, każdy dzień jest dobry na obdarowywanie nimi. W gminie Władysławów święto kobiet rozpoczęło się już 5 marca. Tego dnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie, którego honorowymi gośćmi były oczywiście panie z terenu gminy.

Przyjemności dla ciała, duszy i podniebienia - tak w skrócie opisać można wieczór, jaki zorganizował dla pań Gminny Ośrodek Kultury wraz z Urzędem Gminy we Władysławowie. Najpierw łyk kawy i odrobina słodkości wprowadziła obecne na spotkaniu panie w wyjątkowy nastrój, a kwiaty, wręczone przez wójta gminy, Krzysztofa Zająca, dyrektora GOK, Krzysztofa Owczarka oraz męską część pracowników GOK dodały magii wieczoru. Płynące ze sceny życzenia i melodie tylko upewniły płeć piękną w przekonaniu, że są one wyjątkowe. Czym by bez nich był ten świat śpiewał zespół Vipers. Krótki recital dał nie tylko ten zespół, ale również grupa Foch oraz Venus. Lecz nie tylko muzyka umilała spotkanie paniom. Miłe były również pogawędki przy kawie i ciastku oraz dowcipy, którymi Wójt Gminy sypał jak z rękawa. Dla wielbicielek malarstwa otwarta była wystawa prac Agnieszki Lipskiej z Kun, w których motywem przewodnim była kobieta. Pokaz makijażu oraz prezentacja kosmetyków Avon dopełniły wieczoru pełnego przyjemności. A upominki od firmy Avon, ufundowane przez Wójta Gminy nie pozwolą zapomnieć o tym spotkaniu jeszcze długo.