Koło wędkarskie

Koło wędkarskie Koło wędkarskie

Koło wędkarskie nr 33 działa przy Gminnym Ośrodku Kultury od lutego 2003 roku.Inicjatorami powstania byli: Leszek Ratajczyk, Igor Sobczak, Andrzej Ratajczyk i Wojciech Czekała. Pierwszym prezesem koła został wybrany Sławomir Maliński, a w skład zarządu weszli: Zbigniew Krych, Igor Sobczak, Wojciech Czekała i Bogdan  Kacała.Koło liczy ponad 60 członków. Pragnąc rozszerzyć i propagować wędkarstwo w naszej Gminie organizuje wiele zawodów wędkarskich, które cieszą się dużym zainteresowaniem, szkoli młodzież, którj wypełnia wolny czas oraz uczestniczy w czynach społecznych porządkując zborniki wodne.Od lutego 2005 roku nowym prezesem został Igor Sobczak, a skład zarządu weszli: Lech Wesołowski, Leszek Ratajczyk, Grzegorz Pływacz i Wojciech Czekała. Koło jest jednym z prężniej działających w okręgu konińskim.
PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI:


W dniu 2 lutego br. odbyło się zebranie sprawozdawcze koła wędkarskiego nr 33 działającego przy naszym domu kultury. Zebranie otworzył prezes koła Igor Sobczak, który powitał gości, podsumował działalność koła w ubiegłym roku oraz przedstawił plany koła na rok bieżący.

 

 

Gośćmi zebrania byli: Wójt Gminy Krzysztof Zając, Zastępca Wójta Piotr Szewczyński, radni gminy Andrzej Kujawa i Maciej Czaja, Agnieszka i Jacek Rosa - sklep wędkarski Wodnik Szuwarek i prezes koła wędkarskiego przy elektrowni Adamów Krzysztof Herma
n. Prezes złożył takżę serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Krzysztofa Zająca za wspieranie finansowe i materialne naszego koła. Po odczytaniu sprawozdań finansowych i komisji rewizyjnej koła nastąpiło wręczenie pucharów Grand Prix za rok 2006. Zwyciężył Konrad Woźniak przed Dawidem Bińkowskim i Lechem Wesołowskim. W związku z rezygnacją dwóch członków zarządu przefłosowane zostały takżę zmiany. W skład zarządu wchodzą obecnie: Igor Sobczak - prezes, Lech Wesołowski - wice prezes, Wojciech Czekała - skarbnik, Konrad Woxniak - gospodarz oraz Marcin Grzelak - sekretarz. Życzymy naszym wędkarzom taaaakiej ryby i połamania wędki!


BIP

Dla administratora

Kontakt

T: +48 63 279 50 93

E: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.