Zespół teatralny Skrzaty

Zespół teatralny “Skrzaty” powstał w 1987 roku i działał jako teatr lalkowy do roku 1997. Od 1998 roku przekształcił się w teatr żywego planu.W zespole występuje 8 osób. Instruktorem teatru jest Małgorzata Malesza.

Brał udział w wielu przeglądach, konkursach i spotkaniach teatralnych, na których otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Występował między innymi na: Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrów Dziecięcych w Dobrej, Wielkopolskich Spotkaniach Teatrów Dziecięcych  “Koniński Smok”, Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych “Dziatwa”w Łodzi, Przeglądzie Twórczości Bożonarodzeniowej w Koninie. Występował także gościnnie z przedstawieniami dla dzieci w Poznaniu i Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.